תחומי פעילות

icons-final-7.png

Care Manager

מנהל הטיפול האישי שלך

מטרת ה-Care Managers  להעניק לך מעטפת רגשית ,שליטה וביטחון הנדרשים להתמודדות בתקופה של משבר בריאותי או מחלה קשה.

 

הליווי נעשה לאורך התהליך ועד תום הטיפול בהיבטים האדמיניסטרטיביים והבירוקרטיים וזאת במטרה להביא אותך לרווחה בריאותית, נפשית וכלכלית ככל הניתן. ה-Care Managers ילוו אותך ויהוו עבורך כתובת מקצועית, בלעדית, בטוחה ומהימנה במשבר החולי שלך.

יזהו ויסירו  חסמים ופחדים, יתעדפו משימות, יתאמו בין השחקנים השונים במערכות, ויאפשרו לך לקבל החלטות מושכלות מבוססות ידע וניסיון על מנת להתמודד עם האתגר הרפואי.

ה- Care Managers ירכזו עבורך את המידע ויסייעו להבנתו, 

יפשטו תהליכים מול הגופים השונים, ערכו מיפוי של כל האפשרויות והשירותים העומדים לרשותך, יסייעו בקבלת החלטות על הצעדים הבאים תוך כדי ליווי ותמיכה אנושית ורגשית. 

ידאגו ויסייעו למימוש הזכויות, השירותים, ההטבות והתמיכה הנדרשים לך 

בהתמודדות בתקופת המחלה.

וכל זאת על מנת לאפשר לך להתרכז באתגר הרפואי כשאנחנו נדאג לכל השאר.

icons-final-6.png
icons-final-5.png
icons-final-4.png
icons-final-2.png
icons-final-1.png
icons-final-3.png
icons-final-1.png

סיוע במימוש זכויות רפואיות וסוציאליות

לכולנו מגיעות זכויות רפואיות במערכת הבריאות וזכויות סוציאליות. רובנו מבוטחים בביטוחים משלימים במסגרת קופות החולים, ולחלקנו גם ביטוחים רפואיים וסיעודיים פרטיים. אבל ברגע של משבר בריאותי, אין לרובנו מושג כיצד להתנהל נכון בסבך הבירוקרטיה מול הגורמים השונים.

אנו נשקף בעבורך ובעבור בני משפחתך בשפה ברורה ופשוטה את כלל האפשרויות העומדות לרשותך למימוש הזכויות, השירותים וההטבות. ניידע אותך באשר לזכויות שעשויות להגיע לך מביטוח לאומי, רשות המסים, ממשרד התחבורה, ממשרד הרווחה, מרשויות מקומיות ומארגוני חולים ועמותות, נבחן, נמפה ונסייע בכל סוגי הביטוחים הציבוריים והפרטיים שבבעלותך.

אנחנו נוריד ממך מעמסות בירוקרטיות כדי שתוכל/י להתמקד בתהליך הריפוי וההחלמה

icons-final-3.png

מידע רפואי בגובה העיניים

לאחר שהרופא המטפל קבע את האבחון ואת דרך הטיפול, אנחנו נבהיר לך בשפה פשוטה וברורה את המצב הרפואי ואת הטיפול שהותווה. נעשה זאת באמצעות הנגשת מידע וידע רפואי בגובה העיניים ובהתאמה אישית לך.

נספק לך מידע אישי, מפורט, מדויק ורלוונטי ממקורות מקצועיים שאינם מתבססים על "דוקטור גוגל", ונצייד אותך בידע ובשאלות ממוקדות לרופא המטפל לצורך יצירת דיאלוג מושכל לקבלת החלטות.

​המידע שנספק לך אינו רק כוח אלא גם דרך יעילה להסרת חסמים ולהפגת חששות.

​(אין מדובר בייעוץ רפואי)

icons-final-4.png

תמיכה אנושית ורגשית

ברגע שמתרחש משבר בריאותי, שום דבר כבר לא נראה אותו דבר. מטופלים שלנו מגדירים את התקופה הזאת כ"קטסטרופה" או כ"רעידת אדמה" ובמצב כזה, צריך כוחות נפשיים, הן למטופל והן לבני משפחתו.

אנחנו נספק לך ולבני משפחתך תמיכה רגשית, קשובה ותומכת לאורך כל הדרך. התמיכה כוללת אוזן קשבת, ייעוץ והדרכה מקצועית על מנת לסייע לך במסע המטלטל המלווה משבר בריאותי.

במילים פשוטות: אנו נצייד אותך בכלים מעשיים להמשך ניהול שגרת החיים.

icons-final-2.png

הכוונה בצמתי החלטות

בכל צומת החלטה, מתעוררות שאלות נוספות וללא ליווי מקצועי, מתעוררות תחושות של תסכול, חוסר וודאות וחוסר ביטחון, בלבול ואפילו ייאוש וחרדה. באותם רגעים קריטיים, אנחנו נספק לך את ההכוונה המקצועית מתוך ראיה הוליסטית ומקיפה במטרה לבחור את המסלול האופטימלי ולהחזיר לך תחושה של שליטה וביטחון.

ניתוב לגורמי סיוע

כחלק מתפיסת עולמנו אנו נחבר ונסייע לקבלת סיוע מארגונים ציבוריים, מעמותות ומארגונים ללא כוונת רווח. ניתן, דרך אותם ארגונים, לקבל סיוע משפטי, אספקת אביזרים, סיוע בקבלת תרופות, קבוצות תמיכה ועוד.

אנחנו נעזור לך לקבל החלטות מושכלות ויעילות באמצעות הידע והניסיון שלנו עם הגורמים הרלוונטיים, ונחבר בהתאמה אישית בין הצרכים שלך לבין השירותים הקיימים.

icons-final-6.png

הכשרות והרצאות

טייק קר ישראל חרתה על דגלה לשפר את הידע ואת ההבנה של הציבור הרחב בכל הקשור להתנהלות בעת משבר רפואי, ובכך להגדיל את יכולות הניהול העצמי של כל אחד ואחת מאתנו בזמן שנזדקק לכך.

הרצאת הדגל שלנו: "GP-Health – ניווט במערכת הבריאות", מהווה בסיס ללמידה על מערכת הבריאות, הזכויות שעשויות להגיע מגופים ציבוריים ופרטיים. במסגרתה נאיר את צורכי המטופלים ונציג את מגוון הפתרונות, השירותים וההטבות העומדים בפניהם.

מחקרים רבים מצביעים כי העמקת הידע של המטופלים וסביבתם מניבה:

  • שמירה על הבריאות

  • שיפור בהיענות לטיפול

  • שיפור תקשורת בין מטפל למטופל

  • עלייה במיצוי זכויות

  • עלייה בתחושת מסוגלות אישית

  • העצמה אישית

ההרצאה מיועדת לאנשי מקצוע  בתחום הבריאות, משאבי אנוש ורווחת עובדים בחברות וארגונים, , עמותות וארגוני חולים ולציבור הרחב

icons-final-5.png

ייעוץ תרופתי אישי

במשבר בריאותי מורכב מתעוררות לעיתים קרובות שאלות ובעיות לגבי סוגים שונים של תרופות: תופעות לוואי, השפעות בין-תרופתיות עקב ריבוי תרופות, השפעות בשילוב ויטמינים ותוספי תזונה שונים ועוד.

ייעוץ תרופתי אישי על ידי רוקחים קליניים מומחים הוא הליך שמטרותיו לזהות, ליידע ולטפל בבעיות עתידיות או קיימות.

 

אנחנו נספק לך "מפת תרופות אישית" כדי שתוכל ליטול את התרופות שלך באופן המיטבי ביותר ולמנוע תופעות לוואי מיותרות. נאסוף ממך את המידע הרלוונטי, ונעבד לדו"ח מקצועי מסכם שניתן להציג בפני הרופא המטפל על מנת לקבל החלטות מושכלות בהתאם.

השירות הוא אישי ויוכל להתקיים בפגישה פרונטלית או בהתקשרות מרחוק.

 
 
 
 
 
 

לשירותי חירום

אנחנו כאן בשבילך