לקוחות ומטופלים

השירותים שלנו ניתנים לקהלי יעד שונים ומגוונים, ובעבור כל אחד "נתפור" את השירותים המתאימים לצרכים הייחודיים שלו.

 

רוב המטופלים שלנו מגיעים דרך שיתופי פעולה עם חברות וארגונים, מרכזים רפואיים, עמותות ועוד. ​אנחנו יוצרים עבורם ערך מוסף

ומספקים את שירותינו במטרה להביא לתוצאה של Win-Win עבור המטופלים והארגונים שדרכם הגיעו אלינו.

יוצרים ערך מוסף עבורכם – ולמען העצמת המטופלים במדינת ישראל.

TakeCare Icon
TakeCare Icon
TakeCare Icon

מטופלים מספרים

(אהבתי) את הרצון לעזור, החיפוש אחר הפתרונות, ליקוט ההטבות, והאכפתיות -  
כל הצוות כולו נפלא

חברות עסקיות

משברים רפואיים אינם משפיעים רק על המטופלים ובני משפחותיהם אלא גם על הארגונים המעסיקים אותם. בעת משבר, העובדים נאלצים לתמרן בין ביצוע עבודתם לבין הדאגה הרבה והמשימות שעליהם לבצע לצורך ניהול הטיפול הרפואי, על רבדיו הרבים.

​מצב זה מאופיין לעיתים בלחץ, בירידה בתפקוד בעבודה, בהיעדרויות מרובות, וכתוצאה מכך, גם בפגיעה במקום העבודה.

כבעלים, מנכ"לים ומנהלי משאבי אנוש, אתם בטח מודעים לכך שארגונים המחויבים בתמיכה בעובדים בעת משבר זוכים לתדמית חיובית המשפיעה על מחויבות העובדים לארגון, על יכולת גיוס ושימור עובדים מצטיינים, הקטנת עזיבת עובדים ותחלופה, והגדלת שביעות הרצון של העובדים בארגון.

אנו מציעים לארגונים אפשרות לשיתוף פעולה באמצעות כתב שירות שמהווה תשלום לפי מספר העובדים בחברה או באמצעות תשלום בגין כל עובד המקבל את הטיפול שלנו.

השירות שלנו יאפשר לכם להעביר מסר ערכי ומשמעותי של הארגון לעובדים ולמנהלים: "אנחנו אתכם גם במצבי משבר!"

 

חברות פארמה

חברות פארמה רבות מציעות תוכניות תמיכה במטופלים (Patient Support Programs) המשתלבות בתפיסת עולם של תמיכה בקהילת הרופאים ושל אחריות חברתית.

 

במקרים מסוימים, מטופלים אשר חווים אירוע בריאותי מורכב או מחלה קשה אינם נענים ואינם נצמדים לטיפולים המוצעים להם עקב העומס הרב המוטל עליהם בניהול הרפואי והבירוקרטי של האירוע, חוסר ידע ו/או חוסר אמון, מגבלות כלכליות ו/או נפשיות, חוסר נגישות לשירותים ועוד.  מצבים אלו  מקשים על המטופלים לקבל טיפול הולם ולצלוח את משבר החולי.

 

טייק קר משלימה ומזהה ביחד איתכם את השירות הנבחר בהתאם לצורך ולכאב העולים מן השטח, תוך עבודה משותפת עם בתי חולים ומרכזים רפואיים ברחבי הארץ. אנחנו מפעילים במקצועיות מיטבית את התמיכה ברווחת המטופלים ומשפחותיהם, במטרה לשדרג את איכות חייהם באמצעות תוכניות המותאמות לכל מטופל ברמה האישית.

 

כמנהלים בחברות פארמה המשקיעים רבות בפיתוח תוכניות תמיכה במטופלים ובקהילה עבור המחלות השונות, אתם יודעים שבסופו של דבר שכל תוכנית תמיכה תיחשב יעילה רק אם המטופלים זוכים בטיפול הוליסטי מלא ומשלים שמאפשר התמודדות בכל הצדדים: הרפואיים, האדמיניסטרטיביים והבירוקרטיים. כאשר המטופל מתמודד עם האתגר הרפואי, ה-Care Manager של טייק קר מלווה באופן צמוד ואישי את המטופל ומשפחתו למשך התהליך כולו.

 

טייק קר מנהלת בשיתוף חברות פארמה תוכניות לתמיכה במטופלים, ויוצרת מצב של WIN-WIN-WIN לכל הגורמים.

 

עמותות וארגוני חולים

טייק קר פועלת בשיתוף פעולה עם עמותות וארגוני חולים, וכך מעניקה ערך מוסף לפעילותם.

עבור עמותות וארגוני חולים, טייק קר מהווה גוף ידע מקצועי, מהימן ומעודכן לכל נושא הנגשת המידע הרפואי ומימוש הזכויות הרפואיות והסוציאליות מול כל הגופים והמערכות.

​כמו כן נוכל להוות עבורכם שירות של ייעוץ מקצועי בתחום הביטוחים הפרטיים ורשויות המס, וכך לספק מערך שירותים בתחום האדמיניסטרטיבי והבירוקרטי מול כל המערכות.

כמנהלי עמותה אתם בוודאי מחפשים דרכים נוספות לתמוך בחברי העמותה שלכם, כדי להעניק להם שירותים מקצועיים ותמיכה ראויה.

אנחנו נוכל ליזום ולהוציא לפועל תוכניות ספציפיות ומותאמות אישית שיסייעו לאוכלוסיות השונות שבהן אתם מטפלים, בהתאם לצורכיהן.

על פי תפיסת העולם החברתית שלנו אנחנו מחויבים לשת"פ עם המגזר השלישי בעבור חברי העמותה ומשפחותיהם.

 

אנחנו כאן בשבילך

TakeCare Logo
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

אנו עושים כל מאמץ לספק לכם מידע מלא ומעודכן. המידע המסופק אינו מהווה חוות דעת רפואית או משפטית, או ייעוץ רפואי או משפטי. שימוש והסתמכות על המידע הינם באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. טייק-קר ישראל אינה אחראית, כלפי המשתמש או צד שלישי, לכל נזק אשר יגרם כתוצאה או בעקבות השימוש במידע

© 2020 כל הזכויות שמורות ל-TakeCare

האתר נבנה ע״י: ענת בילינסון