לקוחות עסקיים

השירותים שלנו ניתנים לקהלי יעד שונים ומגוונים, ובעבור כל אחד "נתפור" את השירותים המתאימים לצרכים הייחודיים שלו.

לשיפור הרווחה הבריאותית הכלכלית והרגשית.

יוצרים ערך מוסף עבורכם – ולמען העצמת המטופלים במדינת ישראל.

TakeCare Icon
TakeCare Icon
TakeCare Icon
TakeCare Icon

חברות עסקיות

כבעלים, מנכ"לים ומנהלי משאבי אנוש, אתם בטח מודעים לכך שארגונים המחויבים בתמיכה בעובדים בעת משבר זוכים לתדמית חיובית המשפיעה על מחויבות העובדים לארגון, על יכולת גיוס ושימור עובדים מצטיינים, הקטנת עזיבת עובדים ותחלופה והגדלת שביעות הרצון של העובדים בארגון.

 

משבר בריאותי או מחלה קשה אינם משפיעים רק על המטופלים ובני משפחותיהם אלא גם על הארגונים המעסיקים אותם. בעת משבר, העובדים נאלצים לתמרן בין ביצוע עבודתם לבין הדאגה הרבה והמשימות שעליהם לבצע לצורך ניהול הטיפול הרפואי, על רבדיו הרבים. ​מצב זה מאופיין בלחץ, בירידה בתפקוד בעבודה, בהסתרות, בהיעדרויות מרובות, וכתוצאה מכך, גם בפגיעה במקום העבודה.

אנו מציעים לארגונים מגוון אפשרויות לשיתוף פעולה כגון כתב שירות או Home Care באופן שמותאם לצורכי הארגון. 

השירות שלנו יאפשר לכם להעביר מסר ערכי ומשמעותי של הארגון לעובדים ולמנהלים: "אנחנו אתכם גם במצבי משבר!"

לוגו קבוצת אלעד
לוגו נס טכנולוגיות
לוגו סודה סטרים
לוגו apm
לוגו לאומי
לוגו מטריקס
Electra_Logo_New.svg.png
כצט-CTS-1.png
Netafim_edited.png
1200px-Hachevra_Hamerkazit_Clean.svg.png
Deloitte_Logo.png
 
TakeCare Icon

חברות פארמה

חברות פארמה רבות מציעות תכניות תמיכה במטופלים (Patient Support Programs) המשתלבות בתפיסת עולם של תמיכה בקהילת הרופאים ושל אחריות חברתית.

כמנהלים בחברות פארמה המשקיעים רבות בפיתוח תכניות תמיכה במטופלים ובקהילה, הנכם יודעים שבסופו של דבר כל תכנית תמיכה תיחשב יעילה רק אם המטופלים יזכו בטיפול הוליסטי מלא ומשלים המאפשר התמודדות בכל הצדדים: הרפואיים, האדמיניסטרטיביים והבירוקרטיים. כאשר המטופל מתמודד עם האתגר הרפואי, ה-Care Manager של טייק קר ילווה אותו ואת בני משפחתו באופן צמוד לכל השאר.

במקרים מסוימים, מטופלים אשר חווים אירוע בריאותי מורכב או מחלה קשה אינם נענים ואינם נצמדים לטיפולים המוצעים להם עקב העומס הרב המוטל עליהם בניהול המחלה בפן הרפואי, הבירוקרטי והסוציאלי של משבר החולי שנוצר במשפחה. כל זאת נגרם עקב חוסר ידע ו/או חוסר אמון, מגבלות כלכליות ו/או נפשיות, חוסר נגישות לשירותים ועוד. 

 

מצבים אלו  מקשים על המטופלים לקבל טיפול הולם ולצלוח התקופה המאתגרת של משבר החולי. טייק קר משלימה ומזהה ביחד אתכם את השירותים הנבחרים באופן שמותאם אישית תוך עבודה משותפת של צוות החברה וצוות טייק קר וזאת בהתאם לצורך ולכאב העולים מן השטח מבתי החולים, צוותים רפואיים ומטופלים.

 

אנחנו מפעילים במקצועיות מיטבית את התמיכה והסיוע ברווחת המטופלים ומשפחותיהם במטרה לשדרג את איכות חייהם באמצעות תכניות התמיכה המותאמות לכל מחלה.

טייק קר מנהלת בשיתוף חברות פארמה תכניות לתמיכה במטופלים, ויוצרת מצב של WIN-WIN-WIN.

יאנסן.png
נוברטיס.png
לוגו טקדה
Gilead Logo.png
 
TakeCare Icon

עמותות וארגוני חולים

טייק קר פועלת בשיתוף פעולה עם עמותות וארגוני חולים, וכך מעניקה ערך מוסף לפעילותם.

בעבור עמותות וארגוני חולים, טייק קר מהווה גוף ידע מקצועי, מהימן ומעודכן לכל נושא הנגשת מידע רפואי בגבוה עיניים, סיוע במימוש זכויות רפואיות וסוציאליות מול המערכת הציבורית, ביטוח לאומי, קופות חולים, ביטוחים פרטיים ומשלימים, רשויות, רשות המיסים, משרדי ממשלה ועוד. 

כמנהלי עמותה אתם בוודאי מחפשים דרכים נוספות לתמוך בחברי העמותה שלכם, כדי להעניק להם שירותים מקצועיים ותמיכה ראויה. השירות הניתן מספק בעבורכם מערך שירותים בהיבטים הבירוקרטיים, האדמיניסטרטיביים והסוציאליים מול כל המערכות.  

נוכל ליזום ולהוציא לפועל תוכניות ספציפיות ומותאמות אישית שיסייעו לאוכלוסיות השונות שבהן אתם מטפלים, בהתאם לצרכים והכאבים שנזהה יחדיו שעולים מן השטח.

על פי תפיסת העולם החברתית שלנו אנחנו מחויבים לשת"פ עם המגזר השלישי בעבורם ובעבור חברי העמותה ומשפחותיהם.

העמותה הישראלית לסרטן ריאה.png
גדולים.png
אמן.png
לוגו קסם חברתי.png
9255e3c4784c3481eed632c25cffe74d_edited.png