מי אנחנו

מקצוענים בשליחות

הקמנו את טייק קר מתוך תחושת שליחות חברתית ועל בסיס ניסיון רב שנים. 

אנו צוות מקצוענים המתמחים בעולם הבריאות, זכויות, ביטוח ורפואה, עוסקים בתחומים אלה זה שנים רבות לטובת מטרה אחת ברורה: לייצר עוגן ומשענת בעבור המטופלים ומשפחותיהם. 

 

הניסיון, הידע, המשאב האנושי והטכנולוגי, הם אלו שמאפשרים לטייק קר להיות גוף עדכני,  מקצועי, פרקטי ותמיכתי בעבור כל המטופלים בכל המחלות. טייק קר מהווה בית ו"מורת דרך" הנותנת מענה מקיף בעבור כל מטופל באמצעות ליווי אישי למשך התהליך.

החזון הוא לפעול באובייקטיביות וללא משוא פנים לטובת מטופלים ובני משפחותיהם.

דורון ספיר

דורון ספיר

יו"ר דירקטוריון החברה

דורון ספיר

יו"ר דירקטוריון החברה

בעל ניסיון וידע בתחומי הניהול, האסטרטגיה והפיננסים.
כיהן כמנכ"ל במספר חברות במשק הישראלי בתחומי פעילות שונים - מנכ"ל מגדל חברה לביטוח ,כאל כרטיסי אשראי לישראל, טלדור וחברת השירותים הבינלאומית איי אס אס.
"אני מאמין: בעידן הנוכחי חברות שישכילו לצבור מידע ולנתח אותו בצורה מיטבית יוכלו להגדיל את הערך המוסף שהן מביאות ללקוחותיהן וליישם גישה פרסונלית במתן השירותים שלהן. טייק קר פועלת בגישה זאת, לאחר ניתוח מעמיק היא מנגישה מידע רלוונטי לכל לקוח באופן אישי ובכך מסייעת לו להתמודד עם מחלתו".

יוסף זילבר

יוסף זילבר

מנכ"ל

יוסף זילבר

מנכ"ל

מהנדס תעשייה וניהול, 25 שנות ניהול בתעשייה בעל רקע תעשייתי, מקצוענות ומודעות שירות גבוהה
יזם ומייסד של מספר חברות סטארטאפ
מנכ"ל לשעבר של "אמרז" – חברה רב לאומית לייצור אריזות פלסטיק.

"אני מאמין שניהול המשלב מקצוענות, חתירה למצוינות ושירות ברמה גבוהה יוביל את טייק קר להפוך להיות חברה ייחודית בתחומה".

סיגל סלטון

סיגל סלטון

ניהול טיפול

סיגל סלטון

ניהול טיפול

בעלת תואר BED בחינוך לאמנות. ארומתרפיסטית, הילרית ומגשרת.
מלווה בשנים האחרונות מטופלים שחווים התמודדויות עם מחלות כרוניות על רקע טראומות, ומטפלת בהם.

"אני מאמינה שבמסע הקשה של מחלה, אוזן קשבת ויד מכוונת​ ​​ומסייעת הם ​מה שנחוץ כחלק מההחלמה".

ד"ר ורדית קלמרו

ד"ר ורדית קלמרו

רוקחת קלינית

ד"ר ורדית קלמרו

רוקחת קלינית

PharmD, LSCC, CDE רוקחת קלינית ומחנכת לסכרת מומחית למידע וטיפול תרופתי הפועלת בקהילה ובבתי חולים מעל לעשור. יועצת לעמותות וארגוני חולים ופעילה חברתית.
חברת הנהלת ארגון הרוקחות בישראל ויו"ר המערך הקליני בשנים 2014-2018.

"אני מאמינה שהאדם הוא זה האחראי על בריאותו. קבלת החלטות לטיפול הרפואי צריכה להתבסס על שותפות, לקיחת אחריות הדדית וסביבה תומכת."

שירלי זילבר

שירלי זילבר

מייסדת ובעלים

שירלי זילבר

מייסדת ובעלים

מאמנת אישית וקבוצתית לליווי חולים ומחלימים, לשעבר מנכ"לית האגודה לזכויות החולה בישראל, מאמנת אישית וקבוצתית לליווי חולים ומחלימים באופן פרטני ובאגודה למלחמה בסרטן.
את הניסיון הרב בתחום הבריאות, הניהול וההנחיה של תהליכים ליצירת רווחה בריאה אני רותמת לקידום חזון החברה – לשפר את יכולת הניהול העצמי של כל מטופל שנקלע לאירוע בריאותי.

"אני מאמינה שליווי רציף מותאם אישית נותן שליטה וביטחון להתמודדות עם המחלה ומאפשר רווחה בריאותית, נפשית, כלכלית וסוציאלית".

עידית טמיר

עידית טמיר

מנהלת תחום מידע ושירותים

עידית טמיר

מנהלת תחום מידע ושירותים

ביולוגית, מידענית רפואית בכירה, Bsc, MA עוסקת שנים רבות בתחום המידענות הרפואית באקדמיה, בבתי חולים ובמגזר השלישי. ניהלה מרכזי מידע לציבור הרחב בתחום המידע רפואי ומיצוי זכויות רפואיות וסוציאליות, יועצת לשעבר למשרד הבריאות בנושא מיצוי זכויות, מרצה למידענות רפואית באונ׳ בר-אילן, ועוסקת בפעילות התנדבותית כחלק מהשקפת עולמה.

"אני מאמינה ובטוחה, לאור ניסיוני רב השנים במפגשים אישיים עם מטופלים ובני משפחותיהם, שהצלחנו לגבש את הפתרון המיטבי לליווי ולסיוע הנדרשים בעת משבר חולי. ועל זו גאוותי".

עינב קירשנבאום זמר

עינב קירשנבאום זמר

ניהול טיפול

עינב קירשנבאום זמר

ניהול טיפול

בוגרתBA במדעי החברה.
עוסקת מזה 15 שנים בתחום העמותות לחולים במחלות ראומטיות.
הקימה את מערך התמיכה הראשון בארץ לילדים ונוער במסגרת עמותת "עינבר". ממייסדיה של "עמותת מפרקים צעירים". נציגת מיצוי זכויות רפואיות מטעם משרד הבריאות.

"כילדה בריאה שבאחת נאלצה להכיר כאב, תרופות ובתי חולים. הרגשתי נורא לבד. הבטחתי לעצמי שלאחרים זה לא יקרה יותר. אני גאה להיות חלק מהעיניים הרואות שכל כך חיפשתי עבורי כל חי".

ד"ר חיה באליק

ד"ר חיה באליק

מלווה רגשית

ד"ר חיה באליק

מלווה רגשית

אחות מוסמכת, מטפלת קוגניטיבית התנהגותית מוסמכת לפסיכותרפיה בשיטת ה CBT. ניסיונה והכשרתה המקצועית כמטפלת התמקדו במהלך קריירה עשירה בטיפול בחולים כרוניים ובמצבי בריאות קשים ומאיימי חיים, לצד עיסוק רב שנים בהדרכה ובהכשרת אחיות, ייעוץ והכוונת מטופלים, עובדים, סטודנטים ומנהלים.

"אני מאמינה שהתמודדות רגשית במצבי חולי יעילה ומועילה יותר כאשר היא נעשית בצוות. בטייק קר אנחנו מהווים צוות עבור המטופל והמטפל העיקרי בו."

איילת נחמיאס ורבין

איילת נחמיאס ורבין

דירקטורית

איילת נחמיאס ורבין

דירקטורית

עו״ד ובעלת תואר שני במשפט מסחרי, יו״ר תבליט פלסטיק וסגנית נשיא התאחדות התעשיינים. כיהנה כחברת הכנסת ה-20, מומחית בניהול וממשל תאגידי.

"אני מאמינה שכשאדם מקבל בשורה קשה על מחלה, כשהלב שלו ושל אוהביו צונח לרצפה, חייב להיות מישהו שיודע להושיט לו יד ולהוריד מעל גבו דאגות. טייק קר יודעת לעשות זאת – להיות מי שינווט עבורו בתוך המבוך שהוא נקלע אליו בכל כורחו. בטייק קר יש שכל וידע, ויש לא פחות הרבה לב. בזכות זאת הצוות שלנו יודע לעשות את כל זה עבורכם."

ד"ר יצחק ברלוביץ'

ד"ר יצחק ברלוביץ'

מנהל רפואי

ד"ר יצחק ברלוביץ'

מנהל רפואי

בוגר רפואה ובעל תואר שני במנהל מערכות בריאות באוניברסיטת ת"א,
כיהן בתפקיד משנה למנכ"ל משרד הבריאות ומנהל בי"ח וולפסון יותר מעשור,
חבר מועצת הבריאות ודמות מוערכת במערכת הבריאות, מומחה לרפואת ילדים.

"אני מאמין שכל אחד צריך חיבוק. החיבוק העוטף לחולה הוא חיוני להבראתו ולשיקומו.״

ג'וי סרוסי

ג'וי סרוסי

שיווק ודיגיטל

ג'וי סרוסי

שיווק ודיגיטל

שיווק ותוכן עם התמחות בשיווק דיגיטלי מבוסס נתונים.
כיהן כסמנכ"ל קריאייטיב ופלנינג בסוכנויות מובילות במשק לקידום מכירות ושיווק ישיר, במקביל יזם פעילות של הקשבה תומכת במקומות ציבוריים.

"אני מאמין שהקשבה תומכת מהווה מרכיב קריטי למיצוי תהליך הטיפול ולמיצוי תחושת ה-well being של המטופל."

חני שפיס

חני שפיס

יועצת ביטוחית

חני שפיס

יועצת ביטוחית

חלוצת הייעוץ האובייקטיבי למשקי בית בתחום ביטוחי הבריאות והסיעוד זה 25 שנה.
פיתחה מתודולוגיה ייחודית לייעוץ הוליסטי למשקי בית בתחום ביטוחי הבריאות והסיעוד, תוך התייחסות למכלול הביטוחים הקיימים והאפשריים למשפחה. שימשה בתפקידים ניהוליים שונים בחברות הביטוח הגדולות במשק, בין היתר ייסדה את מרכז שפיס-היימן.